המרה אוטומטית WebMoney

אני רוצה להמיר
אחליף את:
ל:בעולם המודרני יותר ויותר אנשים משתמשים ביכולות של האינטרנט. יש לציין כי אחת מאפשרויות האלה - זה שירות WebMoney, המאפשרת לבצע תשלומים בעזרת כסף אלקטרוני. באמצעות האינטרנט כל אחד יכול לבצע המרה אוטומטית (כלומר, באופן עצמאי, ללא סיוע) של הכסף מסוג זה.

במערכת WebMoney יש כמה סוגים של כסף אלקטרוני: WMZ - שווה ערך במטבע דולר ארה"ב, WME - שווה ערך במטבע יורו של אחוד האירופי, WMR - שווה ערך במטבע רובל רוסי, WMU - שווה ערך במטבע גריבנה אוקראיני, WMY - שווה ערך במטבע האוזבקי Soum, WMB - שווה ערך במטבע רובל בילורוסי, WMG - שווה ערך במתכת זהב.

לדוגמה, אם יש לכם WMZ , ניתן לבצע המרה אוטומטית לקבלת כסף WebMoney לפי בחירתכם מסוג אחר, למשל WMR. ניתן לבצע המרה אוטומטית גם בתוך WM-הארנק עצמו. עם זאת, יש לציין, כי שער החליפין שנותנת מע' WebMoney בעת ביצוע ההמרה האוטומטית דרך WM-ארנק, יכול להיות לא מתאים לכם. לכן, יש למצוא לשם כך חברה אחרת, שבה ניתן לבצע המרה אוטומטית משביעת רצון. המטרה של המשתמש במע' WebMoney - לבצע המרה אוטומטית עם הפסדים מינימאליים. כאשר מבצעים המרה אוטומטית ממטבע אלקטרוני אחד לאחר, למעשה, בפעולה כזו מעורבים שני WM-ארנקים שונים. משמעות הדבר היא כי עבור ביצוע המרה אוטומטית תגבה עמלה עבור העברת כסף בתוך המע' WebMoney . עם זאת, השיעור העמלה הוא נמוך יחסית ושווה 0.8%.

המטבעות הנפוצות ביותר במע' WebMoney הם WMZ, WME ו-WMR. בהמרה אוטומטית התהליך של ההמרה לוקח כמה שניות ומתבצע על פי שער החליפין הרשמי המוגדר על ידי המערכת. חלק זה של האתר, שהוקם ומכוון בעיקר לביצוע המרה אוטומטית, יכול גם לשמש עבור המרת מטבעות אלקטרוניות למזומנים.

+972(0)3-5755888
אצלנו

שערי החליפין הטובים ביותר!

USD  ILS
קונים
3.49
מוכרים
3.55
EUR  ILS
קונים
3.92
מוכרים
4.08
GBP  ILS
קונים
4.61
מוכרים
4.80

חדשות

01.02.2014
הנחות עד 30%