המרת מט"ח

לתת
לקבלאנשים וכסף. יחסים ביניהם - זו היא מערכת מורכבת. בחיים המודרניים יש דרכים רבות להכריח את הכסף לעבוד לטובת אנשים, למשל, אפשר לבצע המרת מטבעות חוץ או לבצע עסקאות בשווקים פיננסיים. מושג "כסף" כבר מזמן הפסיק להיות רק מושג פיזי ממשי. אצל כסף כבר הופיע אקוויוולנט אלקטרוני - מה שנקרא מטבע אלקטרוני אשר נתן לכסף מספר רב של תכונות חדשות, למשל: העברות כספים מיידיות, המרת מט"ח, תשלום מיידי עבור שירותים שונים, קניות, וכו'.

המערכת של התשלומים האלקטרוניים הנוחה ביותר, אמינה, בטוחה ומוכרת ברחבי העולם, היא המערכת WebMoney Transfer. המערכת נוצרה במיוחד לרשת אינטרנט. כדי להיות לקוח של המערכת וליהנות מכל יתרונותיה, אליכם להוריד תוכנה ספציפית WebMoney Keeper (www.webmoney.ru/download.shtml) , להתקין אותה על המחשב ולהשתמש בה.

חברת איי.אס.איי.ג'י.-מט"ח ישיר היא אחת מחברות המובילות בישראל, המספקת מגוון רחב של שירותים הקשורים בעסקאות מט"ח, כולל המרת מטבע.

דרך אתר www.echange.co.il חברת איי.אס.איי.ג'י.-מט"ח ישיר מספקת לאנשים פרטיים ולחברות שרותי המרת מטבע הכוללים: - המרת מטבע אלקטרוני WebMoney לשקלים ולמט"ח וגם פעולות הפוכות הכוללות המרת שקלים ומט"ח ל WebMoney, - המרת מטבע אלקטרוני אחד במטבע אלקטרוני אחר בתוך המערכת WebMoney, - המרת מט"ח.

כל הפעולות הנ''ל כוללות העברות בנקאיות והמרת מזומנים.

אתם יכולים גם לבצע המרה ישירות במשרדנו בכתובת: רמת גן, רחוב ז'בוטינסקי 35, בניין "התאומים" מס' 2, חדר מס' 1305,
טל. 03-5755888 .

אם ברצונכם לבצע המרת מטבע , ניתן להגיש בקשה באמצעות האתר ולהקפיא שער החליפין שבו עסקה תתבצע. השער "הקפוא" הזה יהיה תקף עד סוף היום העסקי. תבצעו כבר היום המרת מטבע באתר שלנו או תגישו בקשה להמרה ותראו עד כמה זה קל ונוח, אנו בטוחים כי זו תהיה התחלה טובה של שיתוף הפעולה עם חברתינו.

תודה שבחרתם איי.אס.איי.ג'י.-מט"ח ישיר!

+972(0)3-5755888
אצלנו

שערי החליפין הטובים ביותר!

USD  ILS
קונים
3.49
מוכרים
3.55
EUR  ILS
קונים
3.92
מוכרים
4.08
GBP  ILS
קונים
4.61
מוכרים
4.80

חדשות

01.02.2014
הנחות עד 30%