רכישת וובמאני


לתת
לקבל


המרת שקלים ומט"ח למטבע אלקטרוני וובמאני. רכישת וובמאני מבוצעים ע"י חברות, העוסקות במיוחד בכסף אמיתי תמורת כסף וירטואלי וובמאני. החברות האלה הם בעלי אישור מיוחד לביצוע עסקאות מסוג זה. המרת שקלים ומט"ח לוובמאני- ניתן לבצע בדרכים שונות: על ידי העברה בנקאית /דרך בנק הדואר, באמצעות מערכת אינטרנט-בנקינג ותמורת מזומנים'.

תרכשו וובמאני בדרך שנוח לכם ותבצעו עם הארנק הווירטואלי רכישות שונות ותשלמו עבור שירותים שונים באינטרנט. לרכוש וובמאני אפשר אצל הרבה חברות בהמון מקומות ברחבי העולם. התהליך לוקח מספר דקות, וסכום הרכישה הוא כמעט ללא הגבלה. בכל עת אתם תוכלו לבצע המרת וובמאני למט"ח (דולר ארה"ב או יורו) ולמשוך אותם בכל בנק בעולם. רכישת וובמאני - זו השקעה אמינה במיוחד, הזדמנות לבניית עסק שלך באינטרנט, גמישות גבוהה בניהול של תזרימי פיננסיים. רכישת וובמאני מראש תסייע לכם בכל מצב קריטי בחיים: זה יאפשר לכם בכל עת, בכל מקום שאתם נמצאים, להשתמש בכסף שלכם שצברתם בארנק האלקטרוני ולהפוך אותו מיד למזומנים, או לבצע מיידית העברת וובמאני לכל חשבון בנק או לכל ארנק אלקטרוני.

רכישת וובמאני - היא פעולה בטוחה

המרת כסף ל-וובמאני היא פעולה בטוחה: היא מבטיחה ללקוח אבטחה של כספים אישיים וזכות להשתמש בהם לתקופה בלתי מוגבלת. WM- המרת זה מהיר וקל. יש אפשרות שהמרת -וובמאני תהיה פעולה חצי אוטומטית דרך הוראת קבע, אך המרת כסף תתקיים רק בתאריך מסוים או רק בעת תשלום עבור מוצרים שקונים באינטרנט.

באתר שלנו אתם יכולים להמיר כסף ל-וובמאני באמצעות שירות מיוחד אשר יבטיח את העברת הכסף ישר מהחשבון בנק שלכם.

+972(0)3-5755888
אצלנו

שערי החליפין הטובים ביותר!

USD  ILS
קונים
3.49
מוכרים
3.55
EUR  ILS
קונים
3.92
מוכרים
4.08
GBP  ILS
קונים
4.61
מוכרים
4.80

חדשות

01.02.2014
הנחות עד 30%